BILLA se přibližuje zákazníkům v menších městech

Nová prodejna BILLA Bojkovice je v rámci obchodního řetězce první maloformátovou prodejnou na Moravě. Společnost BILLA ji otevřela téměř na rok přesně po pilotní maloformátové BILLE ve Strašicích u Rokycan. Cílem společnosti BILLA je přiblížit se výstavbou těchto miniprodejen zákazníkům v malých městech s počtem do 5 000 obyvatel a umožnit jim nákup kvalitních a čerstvých potravin v blízkosti jejich bydliště. Jedná se celkově o 245. prodejnu, a tedy poslední, 7. prodejnu BILLA v České republice, kterou společnost letošní plán expanze završuje.

Z hlediska provozu a nabízených služeb je maloformátová BILLA čtyřtisícové obce Bojkovice k nerozeznání od ostatních prodejen obchodního řetězce. Zákazníci zde naleznou pestrou paletu čerstvých potravin včetně zboží privátních značek společnosti BILLA, jako je například značka masa a masných produktů Vocílka, dále ovoce a zeleninu pod značkou Česká farma nebo bio produkty BILLA naše BIO. V nabídce prodejny nechybí ani regionální speciality. Celkově pak v regálech zákazníci naleznou na 3 500 položek v poměru 70 % čerstvých produktů a 30 % suchých potravin a drogistického zboží.

„Jsme rádi, že se nám podařilo otevřít prodejnu BILLA v Bojkovicích ještě před Vánoci. Tímto konceptem se chceme přiblížit zákazníkům právě v menších obcích, kteří jinak musí do našich prodejen cestovat desítky kilometrů. Věříme, že pro obyvatele obce Bojkovice a okolí bude maloformátová BILLA vítaným řešením při každodenním nakupování,“ říká Dariusz Tomasz Bator, generální ředitel společnosti BILLA ČR.

Veřejnosti se nová prodejna BILLA v obci Bojkovice u Uherského Hradiště otevřela dnes v 7.00 hodin ráno. Jako obvykle na zákazníky čekala pozornost ve formě nákupní tašky zdarma a k nákupu nad 500 korun i šumivé víno. Nová prodejna v Bojkovicích bude pak klasicky otevřena od pondělí do pátku od 6.30 do 19.00 hodin, v sobotu od 6.30 do 18.00 hodin a v neděli pak od 8.00 do 18.00 hodin.

 

Zdroj: Havas PR Prague

Praha, 10. prosince 2021