dm drogerie markt získala ocenění pečetí Green Brands

dm drogerie markt získala ocenění pečetí Green Brands 2022/2023. Ta je na dobu dvou let udělována produktům, které přispívají k trvale udržitelnému rozvoji, ochraně přírody a klimatu.

Zelené označení si tak vysloužily privátní značky dmBio a alverde, čímž obhájily vyznamenání z minulého ročníku. Letos byla navíc oceněna také produktová řada Pro Climate.

„Udržitelnost a odpovědné podnikání jsou podstatnou součástí filozofie dm. Jsme poctěni, že naše úsilí bylo oceněno a značky dmBio a alverde obhájily pečeť GREEN BRANDS i pro další hodnotící období. Zároveň nás těší ocenění produktové řady Pro Climate. Tuto řadu zahrnující výrobky neutrální k životnímu prostředí plánujeme rozšiřovat o další produkty i do budoucna. Naším cílem je inspirovat zákazníky k šetrnosti k životnímu prostředí prostřednictvím široké nabídky udržitelnějších alternativ výrobků.“


Pečeť kvality Green Brands, registrovaná jako certifikační známka v celé EU, hodnotí značky na základě nezávislého, transparentního a vysoce respektovaného trojstupňového procesu, jehož součástí je i důkladný audit značek. Je udělována na základě rozhodnutí nezávislé poroty, kterou tvoří významné osobnosti z oblasti udržitelnosti, ekologie a médií. V České republice se pečeť Green Brands vyhodnocuje s dvouletým intervalem od roku 2018, letos jsou tak ceny udělovány potřetí.

 

Zdroj: LESENSKY.CZ s.r.o.

Praha, 21. května 2022