Společnost dm otevírá 21. září novou prodejnu v Plzni

Společnost dm drogerie markt otevírá ve středu 21. září v 8 hodin novou prodejnu v Plzni v ulici Studentská. Ve dnech 21. – 27. září zde nakoupí zákazníci o 20 % levněji. K nákupu navíc získají zdarma ve dnech 21. září a 22. září nákupní tašku z evropského recyklátu Durabag, ve které si nákup pohodlně odnesou.

Nakupující zde čeká moderní prodejna o celkové rozloze 445 m2, otevřená každý den od 8 do 20 hodin a nabídne jim mimo jiné připojení k wifi síti. Pro nejmenší návštěvníky je přichystán také hrací koutek. „Pravidelně investujeme do rozvoje prodejen dm tak, aby nakupování bylo pro naše zákazníky příjemným zážitkem. To, že je pro mnoho zákazníků dm lovebrandem, dokazuje, že volíme správné kroky. I díky přízni našich zákazníků jsme jako společnost stabilní a máme možnost expandovat do nových míst, jakým je například právě prodejna ve Studentské ulici,“ uvádí Jiří Peroutka, manažer komunikace dm. Nákupy zákazníkům usnadní dm lupy, které jsou připevněné na nákupních vozících a díky kterým je čtení malých písmen na výrobcích mnohem komfortnější.

Prodejna dm nabízí širokou sortimentní nabídku privátních, exkluzivních i dodavatelských značek zahrnující všechny oblasti péče o zdraví a krásu, péče o děti nebo domácnosti. Zákazníci, kteří se zajímají o trvalou udržitelnost a hledají šetrné varianty tradičních produktů, se mohou snadno orientovat podle značení zelenou cenovkou. Poslední novinkou v tomto segmentu je produktová řada Pro Climate, jejíž produkty jsou neutrální k životnímu prostředí.

Zákazníci dm vždy zakoupí produkty ve vysoké kvalitě za výhodné ceny. Díky garanci dm dlouhodobých cen mají jistotu, že každá změna cen je platná minimálně po dobu čtyř měsíců. Nemusí tedy čekat na akční slevy, protože v dm nakoupí vždy výhodně.

 

Zdroj: LESENSKY.CZ s.r.o.

Praha, 21. září 2022