Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY se hlásí po třech letech, po covidové pauze

Reklama a komunikace musí fungovat neustále, jelikož jsou nedílnou součástí každé společnosti. Je to jeden z prvků, pomocí kterého se firmy mohou odlišit od konkurence. Moderní a atraktivní expozice českých i zahraničních firem, výrobců a dodavatelů z této oblasti se konečně, po tříleté přestávce, představí od 3. do 5. května 2022 na výstavišti PVA EXPO PRAHA, kdy bude probíhat již 27. ročník mezinárodního veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY.

Podpořte svůj byznys

Reklamní a polygrafický průmysl již delší dobu prochází krizí, v jejímž důsledku je obrovský, až nesmyslný tlak na ceny produktů a služeb. Jednou z cest jak z toho ven, je inovace a efektivita. Právě ochota představit na veletrhu tyto trendy, nové směry, kreativitu a přidanou hodnotu je jedna z možností, jak bojovat o zákazníka.

Již známe skladbu vystavovatelů letošního Polygrafu

Návštěvníci veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2022 se budou moci těšit na expozice největších hráčů na českém trhu, kteří již v tuto chvíli potvrdili svoji účast a kteří opět přivítají své zákazníky.

Společnost CANON si pro letošní rok připravila řešení, která zaujmou nejen profesionální poskytovatele tisku, ale i interiérové dekoratéry. K vidění bude roll-to-roll tiskárna Canon Colorado 1650, jež tvoří srdce řešení pro digitální tisk tapet. Smyslem bude ukázat největší přednosti technologie Canon UVgel Wallpaper Factory, kterými jsou nekonečné možnosti personalizace tapet a přizpůsobení se potřebám náročných zákazníků. Flatbed tiskárny zastoupí Canon Arizona 1380 GT, která je určena pro výrobce reklamní grafiky a cedulí se středním objemem produkce.

COMIMPEX PRINT v rámci letošní výstavy představí efektivní řešení pro levný a rychlý potisk textilu pomocí polyesterové fólie (DTF). Automatizovaná linka na výrobu termotransferového tisku zjednodušuje potisk triček a oděvů, má nízké provozní náklady a je vhodná pro střední i malé série výrobků. Hlavním lákadlem letošního stánku IGEPA bude UV flatbed tiskárna Epson SC-V7000 a všechny možné i nemožné materiály, které je schopna potisknout. Je libo plexisklo, hliník, polystyren, OSB deska…? Podtisk nebo přetisk bílou, vedle CMYKu přidané světlé barvy, ale hlavně šedá a červená a lak nebo parciální lak dělají z výtisků luxusní produkty – přijďte vyzkoušet!

V Hale 2, v níž budou mít letos expozice firmy z oblasti polygrafie a signmakingu, nebudou chybět ani společnosti SPANDEX, KONICA MINOLTA, BITCON, KOMFI, PAPYRUS či slovenský NANOTEC. Dále se v polygrafické sekci představí i firmy Papyrus, AWC MORAVA, PROFISIGN plus, Electron, COMAC, Tepede, OKI Europe a další známé společnosti.

Podpořte prodej svého zboží, zviditelněte svou značku

Nabídku firem s reklamním textilem najdou letos návštěvníci v Hale 5, kde budou k vidění produkty společností Malfini, Lambeste, Cotton Classic, Kapatex a dalších. Ve stejné hale pak budou umístěny expozice POP, POS a obalové materiály od specialistů v oboru. Mezi vystavovateli z těchto segmentů nebudou chybět firmy Nedbal Trading, Šicí technika Brother, Stick, Brand Gifts, Colop, Modico Graphics, Grapp, SDI Gifts, Plastmoroz či Paketo.one, která se zaměřuje na výrobu podlahových i pultových stojanů, krabiček a speciálních obalů z kartonu a vlnité lepenky.

Laserové gravírovací, řezací či CNC stroje najdou návštěvníci např. na stáncích Uhal Trade, FIT Eurazio, 4cut, První hanácká BOW.

Více aktuálních informací o přípravách veletrhu naleznete na: www.reklama-fair.cz

Jana Nosálová, ředitelka veletrhu, ABF, a.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.