cargo-partner má řešení pro logistiku potravin od balíčku po paletu

Mezinárodní poskytovatel přepravních a info-logistických služeb se v Česku specializuje na logistiku kusových zásilek v aktivním chlazeném režimu, fulfillment a last mile doručení pro B2B i B2C segmenty. Své služby zajišťuje z logistických center v Dobrovízi v blízkosti pražského letiště Václava Havla a v Brně.

Společnost cargo-partner poskytuje unikátní servis v oblasti chlazených potravin a zboží podléhajícího rychlé zkáze. Díky strategické poloze svého iLogistics Centra Praha v blízkosti letiště s celkovou kapacitou 11 000 m²  a logistického centra v Brně se skladovou plochou 2 200 m² si cargo-partner vybudoval silnou pozici na trhu.

„Těmito sklady reagujeme na požadavky našich zákazníků z odvětví potravinářských výrobků a zboží s regulovanou teplotou. Z obou logistických center poskytujeme našim zákazníkům bezpečné a spolehlivé kompletní fulfillmentové služby kusových zásilek pro koncové klienty z celé České republiky. Pomáháme tak nadnárodním společnostem a malým lokálním výrobcům dostat jejich produkty i na druhý konec republiky.“ říká Jiří Jelínek, jednatel cargo-partner v Česku.

Distribuce čerstvé kombuchy

Pro klienta, který se zabývá výrobou domácí kombuchy, zabezpečuje cargo-partner komplexní řešení distribuce ke koncovým zákazníkům po celé republice. Tato vitamínová bomba plná antioxidantů, minerálů a probiotik z různých druhů ovoce vyžaduje nepřetržitou kontrolu teplotního řetězce v rozmezí +2 až +8°C. Společnost cargo-partner poskytuje zákazníkovi zázemí svého chlazeného cross-docku a chlazené distribuční sítě, aby se nemusel starat o logistiku. Čerstvě vyrobená kombucha se vyzvedne, doručí na chlazené depo iLogistics Centra Praha v Dobrovízí, kde je podle místa doručení rozdělena na rozvozové linky a následně co nejdříve doručena ke koncovému zákazníkovi. Po celou dobu je výrobek přepravován v regulovaném teplotním režimu, což garantuje čerstvost tohoto trendy nápoje.

cargo-partner

Přeprava a uskladnění Bio farmářských výrobků

Zákazníkem cargo-partner je i rodinná kozí ekofarma, která potřebovala zajistit dovoz zboží ke svým B2B partnerům a také pro své koncové zákazníky z e-shopu. Vzhledem ke krátké trvanlivosti vyžadují mléčné výrobky přísnou kontrolu teploty a co nejrychlejší doručení. Společnost cargo-partner zajišťuje, aby se tyto Bio produkty uchovávaly při konstantní teplotě +2 až +8 °C, aby se k zákazníkům klienta dostaly rychle a bezpečně do všech koutů ČR. Zboží se vyzvedává vozy s regulovanou teplotou čtyřikrát týdně a následně se převeze do potravinového skladu iLogistics centra v Dobrovízi, který disponuje certifikátem pro skladování Bio potravin. Zde jsou  tyto produkty uskladněny a dle potřeb e-shopu vychystávány a doručovány ke koncovým zákazníkům.

Distribuce pastrami a trhaného masa z Prahy do Brna

Nově se cargo-partner stal logistickým partnerem pro prodejnu pastrami a kvalitního trhaného Bio masa, která má dvě pobočky v Praze a nově otevřenou pobočku v Brně. I pro tohoto klienta zajišťuje společnost doručování kusových zásilek z Prahy při kontrolované teplotě na novou pobočku v Brně. Distribuce probíhá dvakrát až třikrát do týdne a díky hydraulickým plošinám a paletovým vozíkům, kterými disponují chlazená vozidla, je vše hladce převezeno na chlazenou cross – dockovou zónu v Dobrovízi. Následující den se naložené zboží přepravuje kamionem s regulovanou teplotou + 2 až +8 °C, který pravidelně každý den propojuje Prahu s Brnem. V Brně se zboží přeloží na distribuční vozy s regulovanou teplotou a následně je doručeno na pobočku klienta. Takto společnost cargo-partner pomáhá zákazníkům klienta dopřát si skvělý zážitek z čerstvých a lahodných sendvičů.

O společnosti cargo-partner

Společnost cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. S téměř 40-letými odbornými znalostmi v oblasti informačních technologií a optimalizace dodavatelského řetězce společnost navrhuje služby šité na míru pro širokou škálu průmyslových odvětví, aby vytvořila konkurenční výhody pro své zákazníky na celém světě. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2020 obrat přesáhl jednu miliardu eur a na jejím úspěchu se podílelo 4000 zaměstnanců.

Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Andrea Kavková / Marketing Specialist
cargo-partner ČR s.r.o.
Aviatická 1048/12
161 00, Praha 6,Česká republika
Tel.: +420 235 002 626
E-mail: andrea.kavkova@cargo-partner.com
Website | Trendletter

 

 

Zdroj úvodní fotografie: cargo-partner Jan Pohribný

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.