Leasing v české P3 od října vede Jan Andrus

Vlastník, správce a developer evropských průmyslových nemovitostí P3 Logistic Parks oznamuje povýšení Jana Andruse do pozice Head of Leasing. Ve funkci vystřídá Daniela Kubizňáka.

Chci poděkovat Danielu Kubizňákovi za opravdu velký kus práce, který v uplynulých 11 letech v P3 odvedl, a přeji mu mnoho štěstí při zdolávání nových profesních výzev. Spolu s tím mám velkou radost, že ve vedení naší klíčové divize mohu přivítat Jana Andruse, který se v posledních sedmi letech především podepsal na fantastickém rozvoji našeho vlajkového pražského parku v Horních Počernicích,“ řekl k personální změně Tomáš Míček, ředitel P3 pro Českou republiku. Jan Andrus bude ve své nové roli zodpovědný za pronájmy nemovitostí i vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Ve světě realit se Jan Andrus pohybuje od 90. let. Začínal s rezidenčním bydlením a posléze se zaměřil na retail projekty. S příchodem do P3 získal zkušenosti s logistikou a průmyslovým developmentem. „Industriální haly jsou neuvěřitelně všestranné. Jsou jako velká stavebnice a je jen na nás, jak se nám do sebe podaří poskládat technické požadavky, ale i vize a přání nájemce tak, aby do budovy krásně zapadly,“ říká s neutuchajícím nadšením nový šéf leasingu v české P3 Jan Andrus.

Své předchozí zkušenosti z oblasti retailu bohatě zúročil při rozvoji jednoho z největších průmyslových parků ve střední Evropě P3 Prague Horní Počernice, kde se vedle skladových ploch objevují také prodejny, showroomy a výdejny. „Klasické prodejní plochy se pomalu stávají minulostí a procházejí jakousi metamorfózou, na jejímž konci se vyklube e-shop. Naší rolí je propojit ty, kteří prodávají, a ty, kteří nakupují, v reálném světě,“ doplňuje Jan Andrus. Respekt kolegů si získal i netradičním přístupem, jako když například dokázal, že v halách P3 může být místo i pro tak nečekané nápady jako třeba horolezecká stěna a trampolíny, jež jsou dnes součástí dvou sportovních center v P3 Prague Letňany. „Můj cíl je spokojený klient, který je při předávání klíčů od haly v P3 parku opravdu šťastný,“ říká Jan Andrus závěrem.

 

Zdroj: Ogilvy

Praha, 21. října 2021