Naše stravenka přechází pod společnost Benefity a.s.

Naše stravenka, která působila na českém trhu od roku 2017 jako produkt Lidlu Česká republika, přechází v říjnu na společnost Benefity a.s. Na převzetí portfolia zákazníků, akceptačních míst i technologie zpracování papírových a elektronických stravenek se obě společnosti domluvily k 1.10.2021.

„Naši stravenku vnímám jako produkt, který významně doplní naše nabízené služby a umožní nám uspokojit i specifické požadavky našich klientů. Díky její integraci budeme poskytovat služby již více než 170 tisícům zaměstnanců“, říká Filip Charvát, člen správní rady Benefity a.s. „V rámci převzetí obchodních aktivit Naše stravenka plánujeme do budoucna nadále zvyšovat portfolio našich spokojených zákazníků, stejně jako smysluplně rozšiřovat akceptační síť v oblasti gastro a zdravé výživy nebo donáškových služeb“.

Společnostem Lidl a Kaufland, které se na projektu Naše stravenka společně podílely, umožnilo vlastní stravenkové řešení především vyjít vstříc svým zákazníkům. Portfolio akceptovaných stravenek však oba řetězce postupně rozšiřovaly a dnes v nich mohou zákazníci uplatnit stravenky všech významných poskytovatelů.

„Jsme rádi, že společnost Benefity a.s. přebírá Naši stravenku a hodlá ji dále rozvíjet. Těší nás, že kupujícím je ryze česká společnost a zároveň významný poskytovatel zaměstnaneckých benefitů, se kterou již řadu let spolupracujeme,“ doplňuje jednatel Lidlu Vít Pravda.

Naši stravenku akceptuje 9 500 restaurací a provozoven a lze ji uplatnit také při nákupech v prodejnách Lidl či Kaufland. Zaměstnavatelé mohou využít stravenky v papírové i elektronické podobě a svým zaměstnancům dopřát i výhodné slevy na nákupy u partnerů.

 

Zdroj: BENEFITY a.s.

Praha, 12. října 2021