Novým marketingovým ředitelem VAFO PRAHA se stal Jan Brejcha

Výrobce super prémiových krmiv pro domácí zvířata VAFO PRAHA s.r.o. nově jmenoval na pozici ředitele marketingu Jana Brejchu. Jeho úlohou bude zajistit budování značek a jejich růst v čele s vlajkovou lodí Brit a Carnilove, navíc nejen v České republice, ale také na mezinárodních trzích.

Jan Brejcha je zkušený marketingový lídr, který během svého působení na lokální i mezinárodní úrovni pomohl k růstu ekvity, tržního podílu i finančních výsledků řadě značek v FMCG. Ve VAFO bude mít na starosti marketingový tým, starající se o rozvoj značky Brit, Carnilove a dalších značek, které společnost exportuje do více než 85 zemí světa.

 Dvacet let jsem pracoval pro největší značky v FMCG, u nás i ve světě. Měl jsem štěstí na příležitosti a díky nim jsem mohl nasbírat zkušenosti a kompetence v řadě oblastí, nejen v marketingu. A když se objevila šance toho všeho využít a stát se parťákem pro rozvoj byznysu v soukromě vlastněné české firmě, která má skvělý produkt, krásné značky, fajn lidi a velké mezinárodní ambice… nebylo co řešit. Navíc máme doma tři adoptované pejsky, takže je to, jak se říká, srdcovka,“ říká Jan Brejcha, nový marketingový ředitel VAFO PRAHA, s.r.o.

„Jsem rád, že k nám přišel člověk Honzova kalibru. Očekávám, že nám podstatnou mírou pomůže změnit se ve firmu aktivně marketingově pracující s větším množstvím značek, a zároveň etablovat stěžejní značky společnosti do pozice evropských lídrů,“ uvádí Jakub Majer, CEO VAFO PRAHA, s.r.o.

Jan Brejcha je absolventem Západočeské univerzity v Plzni. Během více než dvacetileté praxe úspěšně působil v marketingu značek jako Coca-Cola, Plzeňský Prazdroj, Mars, Mondelēz, z toho několik let ve Velké Británii. V poslední době pracoval v oblasti retailu – jako ředitel marketingu řetězce Lidl. Jeho největší vášní je budování značek, produktové a digitální inovace a v posledních letech především budoucnost nakupování a retailu.

Honza je ženatý, má tři psy a ve volném čase rád hraje volejbal, golf a poslouchá muziku.

 

Zdroj: VAFO PRAHA s.r.o.

Praha, 15. září 2023