Pardubický hypermarket Albert prošel modernizací

Hypermarket v centru města slouží zákazníkům již 21 let a modernizací prošel již několikrát. Ta poslední trvala rekordní dva týdny, po kterých prodejna otevřela pro zákazníky ve zcela novém provedení. Došlo k úpravě prodejní plochy pro ještě pohodlnější a příjemnější nákup. V prodejně, která nabízí široký výběr čerstvých a zdravých potravin, přibylo také mnoho novinek pro zákazníky i zaměstnance, a to nejenom ve vybavení, ale i v sortimentu.

Veškeré novinky jako je širší čerstvý sortiment, samoobslužné pokladny, kávovar, gril či uzavřené násypníky s pečivem jsou pro zákazníky viditelné na menší ploše, díky které je pro ně nakupování rychlejší a pohodlnější. Celé vybavení pardubického obchodu je v novém. „Zákazníci si nejvíce chválí nové čerstvé úseky, jako je pekárna či lahůdky s novým grilem, ze kterého si mohou připravené jídlo vzít s sebou, stejně tak úsek ovoce a zeleniny, tzv. Tržnici u Alberta,“ komentuje modernizovanou prodejnu její manažerka, Gabriela Řeháková, která začínala v tomto Albertu před 20 lety jako vedoucí oddělení zeleniny.

V rámci udržitelného nakládání s potravinami je v prodejně také kompostér. „Neprodané potraviny vhodné ke konzumaci pro lidi darujeme Potravinové bance. Pečivo pak darujeme ke zkrmení zvířatům do farem. V případě, že nám zbyde například zelenina již nevhodná k darování, je kompostér skvělá věc, jak ji zpracovat,“ dodává manažerka prodejny.

Pohodlný nákup pro zákazníky

Prodejna je také kompletně přestavěná. U vchodu zákazníci najdou sezónní zboží a nepotravinový sortiment, uprostřed prodejny pak čerstvé úseky a nový sortiment čerstvých bylinek či sekci salátů, freshů a připravených hotových jídel z Fresh bistra. Závěrem je přestavená nová pokladní zóna, ve které se počet klasických pokladen snížil, naopak přibyly tři samoobslužné, díky kterým se mohou zákazníci sami obsloužit a urychlit tak ještě více svůj nákup. Zaměstnancům pak usnadňují práci elektronické cenovky, které jsou od těch papírových téměř nerozeznatelné. Zákazníci je najdou v úsecích masa, zeleniny či pečiva. Celkem se v tomto hypermarketu pak o spokojenost zákazníků a plnou nabídku nejen čerstvého sortimentu stará téměř stovka zaměstnanců, kteří tuto prodejnu velice dobře znají. Část z nich zde pracuje i 20 let.

 

Zdroj: Albert Česká republika, s.r.o.

Praha, 21. června 2021