Primark oznamuje datum otevření své druhé prodejny v České republice

Zákazníci na Moravě se mohou začít těšit na otevření druhé prodejny obchodního řetězce Primark na území České republiky, ke kterému dojde 14. září v 10:00.

Nová pobočka o rozloze 3600 m2, nacházející se v prostorách obchodního centra Olympia v Brně, nabídne nejnovější módní trendy i každodenní kousky napříč dámským, pánským a dětským sortimentem, dále kosmetické produkty, doplňky a potřeby do domácnosti. V nabídce nebude chybět ani rozrůstající se řada pod značkou Primark Cares, která je součástí změny s cílem učinit udržitelnou módu dostupnou pro všechny.

Otevřením Primarku v Brně vznikne 190 pracovních míst nejrůznějších úrovní od nákupních asistentů až k manažerským pozicím s možností částečného nebo plného úvazku, při čemž nábor pro některé pozice stále pokračuje. Společnost Primark nabízí svým zaměstnancům flexibilní pracovní dobu, benefitní program, který zahrnuje stravenky a dny dovolené navíc.

Druhá prodejna Primark v České republice následuje rok po úspěšném otevření prvního obchodu v Praze. Celkově bude nová brněnská prodejna 406. pobočkou společnosti Primark na celém světě a připojí se k dalším v rostoucím regionu střední a východní Evropy včetně slovinské Lublaně a dvou prodejen v Polsku, ve Varšavě a Poznani. Primark se také chystá otevřít nové obchody v Rumunsku a na Slovensku a plánuje přidat další pobočky také v Polsku.

Maciej Podwojski, obchodní ředitel společnosti Primark pro region střední a východní Evropy (CEE) uvedl: „Máme radost, že můžeme zákazníkům v Brně nabídnout proslulou módu za dostupné ceny jaké Primark nabízí. Přivítání zákazníků v Praze bylo skvělé a vidíme, že si Primark a jeho produkty zamilovali. Těšíme se, až přivítáme zákazníky z Moravy a rozrosteme náš Primark tým.“

Jan Pazour, manažer obchodního centra Olympia Brno uvedl: „Přidání obchodu Primark do našeho portfolia módních značek dává našim zákazníkům možnost nakupovat široký výběr sortimentu od oblečení přes kosmetické produkty až po domácí potřeby za dostupné ceny. Jsme rádi, že si tak oblíbený a významný mezinárodní prodejce vybral Brno, a především naše obchodní centrum jako destinaci pro svou druhou prodejnu v České republice.“

 

Zdroj: Grayling Česká republika

Praha, 30. srpna 2022