Staňte se součástí Penny rodiny

Penny Česká republika má aktuálně více než 400 prodejen po celé zemi a do konce roku plánuje otevřít dalších 6 nových prodejen. S bezmála 7 000 zaměstnanci tak patří k jedněm z nejvýznamnějších zaměstnavatelů u nás.

Převážná většina z nich pracuje na prodejnách, další stovky zaměstnanců pak zaměstnává v 5 logistických centrech a na samotné centrále společnosti v Praze Radonicích. V současné době posiluje svůj tým, nejen v prodejní oblasti, ale i na manažerských pozicích. I proto v září pořádá hned dva náborové dny, a to 7. a 14. září v Praze.

V rámci těchto náborových dnů se zájemci o práci mohou setkat se svými budoucími kolegy, dozvědět se, co Penny nabízí, co je v případě nástupu čeká, a jaké pozice jsou aktuálně k dispozici. V případě zájmu, pak mohou prakticky okamžitě získat novou práci.

„Hledáme hlavně pokladní, ale také lidi na vedoucí pozice na prodejnách,“ vyjmenovává aktuálně vyhledávané pozice Martina Brédová, recruitment a development manager z personálního oddělení Penny, a dodává, na co vše se mohou budoucí zaměstnanci těšit: „Nezastíráme, že práce na prodejnách je těžká práce. Na druhou stranu jedním z největších benefitů je to, že jsme doslova po celé zemi, takže do práce to má každý blízko, a vždy se jedná o malý, až rodinný, kolektiv. Vnímáme, že v dnešní době se lidé právě o to, s kým budou pracovat, zajímají na prvním místě. V Penny pak máme řadu benefitů, ať už je to 5 týdnů dovolené, stravenky, bonusový systém cafeterie, vzdělávací programy, a také možnost profesního růstu. Nikoho ovšem nenutíme dělat kariéru. Je na každém, kým chce být.“

Základní mzdy zaměstnanců Penny navyšovalo za posledních 5 let již osmkrát. K tomu zaměstnanci dostávají další příplatky, za víkendy, svátky, délku zaměstnání, a tak dále. „Pokud jde o mzdy, jsme vždy transparentní a zakládáme si na férových mzdách podle odvedené práce. Každý navíc od začátku ví, do čeho jde, a co za to dostane,“ dodává Martina Brédová.

Náborové dny Penny se tentokrát budou konat ve středu 7. září v Kulturním domě Ládví na Praze 8 a 14. září v Konferenčním centru City Pankrác na Praze 4, vždy od 9 do 18 hodin.

 

Zdroj: Penny Market s.r.o.

Praha, 7. září 2022