Drogerie ROSSMANN otevřela v Praze na Andělu svou první dvoupatrovou prodejnu v ČR

Ve středu 16. června otevřela drogistická síť ROSSMANN zcela novou prodejnu v Praze 5, a to přímo u stanice metra v budově Zlatý Anděl. Zákazníci se mohou těšit na nákupy v moderním prostředí, ve kterém byl kladen důraz především na přehlednou navigaci a vzdušný interiér.

Navíc se jedná o úplně první pobočku drogerie ROSSMANN v České republice, jejíž prodejní plocha zaujímá dvě podlaží. Bude tak možné ještě pohodlněji vybírat z širokého drogistického sortimentu, který zahrnuje řadu značkových výrobků a produktů privátních značek, jako je například nová udržitelná řada eco Freude. Chybět nebudou ani samoobslužné pokladny či dětský koutek. Od otevření prodejny až do neděle 20. června mohou všichni zákazníci využít jedinečnou 50% slevu na nákup dekorativní kosmetiky a parfémů při koupi alespoň dvou libovolných výrobků z těchto kategorií.

ROSSMANN během svého více než 25letého působení v České republice neustále pracuje na zlepšeních, která vycházejí vstříc požadavkům dnešní doby. Průběžně modernizuje stávající prodejny tak, aby se v nich lidem nakupovalo co možná nejlépe, a zároveň hledá další atraktivní prostory v zajímavých lokalitách pro nové pobočky. Ve středu 16. června slavnostně otevřel již svou 151. prodejnu v Česku, která se nachází v širším centru Prahy – v těsné blízkosti stanice metra Anděl. Dalších 5 až 10 obchodů plánuje otevřít ve zbytku letošního roku.

Nová pobočka v budově Zlatý Anděl je již druhou v pořadí v Praze 5. Zároveň je jedinečná tím, že se téměř 420 m2 její prodejní plochy rozkládá na dvou podlažích, čímž nákupní prostor nabyl na vzdušnosti. Samozřejmostí je zajištění bezbariérového přístupu – zákazníci mohou využít výtah, takže se rodiče s kočárky nebo lidé se zhoršenou pohyblivostí nemusí obávat žádných omezení při nákupu. V prodejně je také k dispozici přehledná sortimentní navigace a školený personál, který zákazníkům vždy rád poradí nebo pomůže. K platbě lze využít i samoobslužné pokladny, což nákup ještě více urychlí. Rodinám nákupy bezpochyby zpříjemní také dětský koutek. Wi-Fi připojení zdarma je pak dalším příjemným bonusem.

„Naše nová prodejna v Praze na Andělu se řadí k vlajkovým lodím drogerie ROSSMANN. Prostory jsou velmi moderní a do detailu navržené tak, aby zcela vyhovovaly požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků. Nakupující určitě potěší široký sortiment brandovaných i vlastních značek v kategoriích kosmetiky, péče o tělo, dětských produktů, zdravé výživy i spotřebního zboží. Zaměřujeme se také na řadu udržitelných produktů šetrných k přírodě, které se těší stále větší oblibě. V prvních dnech od otevření máme navíc pro všechny zákazníky připravenou jedinečnou akci, v jejímž rámci mohou zakoupit parfémy nebo dekorativní kosmetiku jen za polovinu,“ komentuje otevření prodejny ROSSMANN v Praze Olga Stanley, manažerka komunikace ROSSMANN v České republice.

Dekorativní kosmetika a parfémy za polovinu, akce platí do 20. června

Pro všechny zákazníky nové prodejny ROSSMANN v budově Zlatý Anděl v Praze 5 je jako poděkování za přízeň připravena speciální uvítací akce – 50% sleva na nákup dekorativní kosmetiky a parfémů. Slevu získá každý, kdo ve dnech od 16. do 20. června zakoupí minimálně dva produkty z těchto kategorií. Další výhodné nabídky a slevové akce jsou pak pro zákazníky připraveny v rámci věrnostního programu prostřednictvím mobilní aplikace ROSSMANN CLUB. Tu již využívá několik set tisíc lidí a neustále přibývají další.

Čistá domácnost snadno a udržitelně

ROSSMANN se dlouhodobě profiluje jako společensky odpovědná firma, která nabízí udržitelné produkty ohleduplné k životnímu prostředí. Například stále více produktů privátních značek má obaly z recyklovaného plastu. Veganské mycí a čisticí prostředky značky eco Freude v tomto ohledu nejsou výjimkou. Díky tomu, že nabízí vysokou kvalitu za příznivou cenu, přestává být udržitelnost luxusem, ale je dostupná pro každého. Produkty eco Freude jsou také klimaticky neutrální, bez mikroplastů, obsahují 100 % přírodních ingrediencí, a přitom mají vynikající čisticí účinky. I proto se těší stále větší oblibě mezi zákazníky.

ROSSMANN je tam, KDE SRDCE POMÁHÁ

Zákazníci na drogistické síti ROSSMANN oceňují také její dlouhodobou strategii společenské odpovědnosti, která propojuje charitativní činnost s dalšími aktivitami společnosti a zároveň je úzce spojena s celkovou komunikací značky ROSSMANN – A život je krásnější. Společnost pomáhá potřebným prostřednictvím vlastního charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ, v rámci kterého od loňského roku věnovala částku ve výši pěti milionů korun na podporu handicapovaných dětí i lidí, kteří se dostali do tíživé finanční situace. Svou pozornost věnuje i dalším aktivitám, které jsou spojeny s trvalou udržitelností. Každoročně například vysazuje vzrostlé stromy v okolí svých prodejen.

Otevírací doba nové prodejny

Zcela nová prodejna ROSSMANN se nachází v Praze v budově Zlatý Anděl na adrese Nádražní 344/25, přímo u stanice metra Anděl linky B. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 7:30 do 21:00 hodin, v sobotu a neděli od 9:00 do 21:00 hodin.

 

Zdroj: FleishmanHillard

Praha, 19. června 2021